Jubileuszowy 15 Turniej Profesjonalnej Ligi Taekwon-do

Obraz może zawierać: w budynku

To już 5 lat od kiedy rywalizujemy w ramach Profesjonalnej Ligi Taekwon-do. W tym sezonie Bartoszycka Szkoła Taekwon-do w turniejach PLT reprezentowana była przez ponad 20 zawodników co nie jest małą ilością, ale w porównaniu do pozostałych klubów nie daje szans na rywalizację w klasyfikacji klubowej.  W tym sezonie zawodnicy BST ukończyli rywalizację klubową na 5 miejscu.  W finałowym turnieju PLT XV w Białymstoku  nasi zawodnicy zdobyli :

Jaremko Kamil – brąz

Swoją walkę rankingową w kategorii juniorów wygrał również Kamil Sobiecki.

Na słowa uznania zasługują Jan Welens, który po raz kolejny wygrał swoją kategorię w konkurencji walki sportowej. Tym razem udało się to również Mikołajowi Śpiewakowi, który tym startem zakończył udział w kategorii młodzików i od przyszłego sezony będzie juniorem młodszym.

Teraz czas na spokojne przygotowanie się do sezony 2019, w którym spróbujemy poprawić wyniki w Lidze Taekwon-do, czeka nas też rywalizacja w turniejach kickboxingu.